PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Okuldan sonra rahatlama

RockeR
19.Temmuz.2019, 13:17
Giggle eskiden köyümde genç ve narin ve yerel kızlar yaşındayken kurt düdük ve ödevimi yapıyordum yatak odama kadar meşalelerini Parlatıcı,yapardım onlara dalga ve heyecan büyük bir gıcırtı olurdu, o zaman dağınık.Ben yerel 'looker' oldu.Ben sadece benim ile yerel çiftlik çalışma uzun sarışın dalgalı saçları,mavi gözleri ve güneş tan vardı şort giy.Yaz aylarında her zaman bir güneş yanığı vardı.
Ben okulda hala ve hafta sonları ve kapalı günlerde yerel çiftlikte çalışan ekstra para var.
Bazen öğleden sonra eve geldiğimde okuldan sıkıldım ve büyük bir ahırda bir saman yığını aşağı yerel şeritli bir yol aşağı attı.Sokaktan aşağı yarım mil olduğunu.Eşek arıları ve arılar ve kelebekler bana gelmeyecek,kimse yoktu etrafında sadece titreyen ısı alanları ve ufuk parıldayan.Bir yıl sonra bekaretimi bu şeritte ziyaret eden bir kıza bırakırdım.
Ben genç ve virale ama bir ortak olmadan.Ben kullandım benim sperm kurtulmak için dürtüleri almak için.Ben çok fazla vardı ve her fırsatta masterbate zorunda hissettim.
Kapalı yığın saman balyaları üzerine tırmandı ve kendimi elimden şey. Bu heyecan verici kılan şey, yakalanırsam ne diyecektim?Ben temiz havada büyük çıplak hissettim ve kendimi yukarı ve aşağı ovuşturdu ve sonra uzandı ve çatlak fuck başladı balyaların arasında.Tekrar tekrar geldim ve harika hissettim.Kendi bedenimi çok beğendim, insanlar bana bir gün birini çok mutlu edeceğimi söyledi.O gün kendimi çok mutlu ettim!