PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bölüm 2) Lilyxxx Benim)

RockeR
19.Temmuz.2019, 13:17
Ben yatakta yüz yukarı Lily yatıyordu ve okşayarak ve her santimini masaj, ellerimle onu eğrileri ve muhteşem büstü hayran. Orada inilti yatıyordu, kolları geniş, tamamen rahat. Benim horoz hala yarı dik ve büyüyen, benim topları ben birkaç dakika önce kıçını vurdu büyük yük kurtarma ağrıyordu. Onun için çok azgın oldu, umurumda değildi içinde olduğum hassas acıdan daha büyük.

Onun yanındaki yastığın altına uzandım ve bir göz bağı çıkardım. Onu öptüm ve sus bebeğim kafasına koymuş gibi dedi. Lily ağır nefes, onu vizyon gitti. Duymak ve yastık altında hışırdayan beni hissedebiliyordu. İki ipek kravat çıkardım ve her eli yatağın köşelerine sıkı sıkıya bağladım. Kollarını uzattı, ben gibi gülümsedi onu rahatlatmak için kulağına fısıldadı. İçgüdüsel olarak bacaklarını açtı ve senin olanı al dedi.

Ben kısaca yatağın üzerinde durdu ve onu yumuşak kıvrımlı vücut üzerinde aşağı baktı. Benim dick okşadı, şimdi sert, göğüslerine yakın. Ben onu muhteşem göğüs üzerinde mastürbasyon yaptırıyor sadece gibi o sıcaklık ve hava göğüsleri etrafında rahatsız hissediyordu. Yanı başından sızan gibi, ben sonra onu meme sildi onu dik meme içine ovuşturdu ve onlar parladı kadar göğüsleri nemlendirilmiş. Lily benim horoz için umutsuz ve ben ovuşturdu ve göğsüne karşı bastırdı gibi inledi. Onu ata biner ve sarılmış ona mil etrafında göğüsleri ve göğüsleri fuck başladı. Yavaş yavaş ilk başta, onun göğüsleri aracılığıyla ve dudaklarına kadar benim et kayma. Lily girmemi isteyen ağzını açtı. Islak sikimin ucunda onunla takılırdım dudaklarını fırçalama, o dilini dışarı sıkışmış ve her Yukarı itme ile beni tadı böylece ağzına durakladı onu büyük göğüsleri aracılığıyla. Ağzımda senin horoz istiyorum, o beni doldur " dedi, siktir et bana?.

Ben pozisyon değişti ve onu straddled ters, bacaklarım başının her iki tarafında sonra onu kedi bakan üzerine uzandı. Aşağı ağzına geçit üzerinde onu sert horoz itti. benim et ve onu şaşkın sodden kedi odaklanmadan önce onu yumuşak uyluk onu suyu yalama bacaklarının arasına öptü. OMG onu tatmak için sevdim...yılan dilimle gömülü saatler geçirebilirim onun önünü. Bana altında kıvranan, onun üzerinde aşağı taşıyan benim tam ağırlık, ben ağzını becerdin olarak benim kalın horoz zonklama tarafından boğuk onu homurdanıyor. Dilimin onunla oynadığı gibi vücudu pislik hissedebiliyordum hassas kan tıkanmış klitoris. Ben kedi ayak bacaklarının tam uzunlukta yukarı ve aşağı ellerimi koştu. Görme yoksun diğer duyuları oldukça gelişti ve tüm vücudu yapmak istediğini biliyordum tingle ve canlan.

O beni derin ve sert emdi ama ben onu tekrar becerdin önce onu ilk cum istedim benim horoz ağzına daha fazla şişlik oldu. Ben onu kedi kadar geri ellerimi getirdi ve bacaklarını birbirinden ayırdı. Onu kedi dudakları daha geniş çekti, onu klitoris gurur bırakarak sonra ağzıma yuttu, üzerinde emme, yalama ve onu serbest bırakmak için onu zorlayarak maruz sinirleri fiske benim et ağzını tutuş hava için idealdir. Konuşmaya çalıştı ama yapamadı zonklama amcık. Sonra bir ileri ve nihayet benim yumruk...Lily çığlık çalıştı ama derin ağzına benim horoz rammed. O anında geldi, onu kedi benim yumruk etrafında kenetlenmiş ve sert sözleşmeli. Dedim 'Evet bebeğim, benim için meni, meni zor, meni beni ıslatın'? Onun yükü onun içinde ve kolumdan dışarı yumruğumun üzerinden vurdu, o geldi benim yumruk lanet aynı zamanda yukarı onu pelvis itme.

Ben onun orgazm dışarı bindi ama yatışmış önce, ben kalktı ve onun içinde çakma ve o kendi içebilir böylece ağzına parmaklarımı koyarak, bacaklarının arasına benim horoz taşındı ederken onun üzerinde yatıyordu boşalmak. Benim horoz onu oral iş, hiçbir zaman boşa bu yüzden cumming beni yakın bıraktı omuzlarının üzerinde bacaklarını itti ve onun üzerinde sert benim vücut iterek onun içinde derin benim horoz sürülmüş. Yüksek sesle inledi bana sert benim büyük horoz ile onu becermek. Lanet Evet! Beni siktir et bana doldurun, ver şunu bana! Çığlık atan sürtük fahişemi çok sevdim ?

Doğum kontrolü yoktu ama ben ona yükümü vermeye karar verdim. Kulağına fısıldadım...Efendinin spermini istiyorsun. İçinde benim yüküme ihtiyacın var...sen u içinde patlama hissetmek istiyorum... 'Her zaman onu daha derin ve daha derin lanet, havayı dolduran nefesini kesiyor. Elleri sıkı bağlıydı...o hareket edemedi, vücudum ona karşı sert bastırdı, ter içinde ıslatılmış etrafında kayar. Onu ' cum bana yalvardı lütfen yapma, lütfen usta....'sonra uyarı olmadan onun içinde benim horoz dipli ve onu kedi kadar yüksek benim yük vurdu.

Lily çığlık attı..'Evet lanet omg Evet! Bana lanet meni, oh bebeğim benim kedi doldurun. Çok sıcak hissettiriyor..içimde pompaladığını hissediyorum. Oh lanet usta, omg, tekrar cumming ediyorum?. Sesimin en üstünde onun adını bağırdım..böyle büyük bir orgazm ağrı ama pompalama, içeride benim et tuttu serviks içine sıcak tohum. Lily o cum her bit için beni sağım benim horoz üzerinde onu kedi gyrated. OMG ne bir yük, onun içinde 8 ağır çekim pompa hissettim sonra toplam tükenme çöktü vücudu tutkuyla öpüşüyor. Tek söyleyebileceğim ?fuck? tekrar tekrar oldu. Onun içinde benim azalan horoz bıraktı, kaslar hala pompalama ve ben onun etrafında Sözleşme onu kedi kasları hissediyordu.

Göz bağını ve bağlarını çıkardım. Vücudumun etrafında kollarını sarılmış ve bitkin bedenim bana tohumlarımı vücudunda yüzme hissettiğini söyleyerek gülümseyerek sarıldım..mmmmm. Çok iyi hissettim. Onun yanında yuvarlandı, onun senstive pislik içinde parmaklarımı kaydırdı ve benim tohum bazı kaldırıldı, onu şaşkın delikten dökülür gibi daha yatakta dökülmesini izledi. Ben ağzına tohumumu aldı ve o benim tatlı cum mmmmmmm yutma önce onunla oynadı.

Benim sürtük, kölem, sevgilim.....Kuduz Jack xxx