PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Shymommy müteahhitler sikikleri

RockeR
19.Temmuz.2019, 13:17
Hamile karısı işçileri sikiyor

Sıcak bir Eylül öğleden sonraydı. Ben işten eve ve bir süre olurdu. Dokuz aylık hamile olmak zor gitmek için yapar bu konuda çalışmak ya da başka çok şey yapmak. Bir hafta geciktim ve sefildim. Doktor doğum getirmek için seks yapmamı söyledi ama kocam olan göbek kimseyle seks içine değildi ondan daha büyüktü (yakın bir çağrıydı). Bu k * * dışarı istedim ve bunu yapmak için herhangi bir şey yapmak için istekli oldu.

Bu çalışanlarla dolu olduğu için bile evde uyku alamadım bebek için kreş hazır olsun. Tipik bir şekilde, programın haftalar gerisindeydiler. Onlara kızgın olmak istedim ama sonra onlara ödeme yapmak için başka bir yol düşündüm. Benim kreşe gittim gece gömleği ve başka bir şey yok. Nightshirt sadece kıçımı altına geldi ve benim bol göğüsleri ve göbek etrafında sıkı sarıldı. Ben de Sezar bildiği gibi benim uzun kumlu sarı saçları asmak izin, biri işçiler bu şekilde sever.

Odaya girerken 4 adamın teriyle karıştırılmış taze boya kokusunu alabiliyordum. Hepsi iş yerinde zordu ve içeri girdiğimde zorlukla fark ettim, ancak bu değiştiğinde onlara sırtımı döndü ve doldurulmuş bir A* * * * l için bir rafta uzandı. Tabii ki bu adamlara kıçımı gösterdi. Luis ve Edwin hemen çalışmayı bıraktılar ve diğerlerini dürtmeye başladılar. Madem Onların dikkatini çektim, anlaşmayı imzalayacağımı düşündüm. Ben düşük bir beraberlik için eğildi ve a****l uzağa koymak gibi davrandı. Sonra bacaklarımın arasına elimi ulaştı ve yavaş yavaş benim şişmiş ovmak başladı ve ben düşük bir inilti izin ıslak kedi dudakları.

Hector'un arkamdan çıkıp elimi ele geçirmesi biraz zaman aldı. Eli soğuk ve kaba ama ben aldırmadı. Ben aylardır seks yapmamıştı ve iyi bir lanet gerekiyordu. Adam istediğim şeyi almak üzereydim. Ben dresser benim vücut dinlenmiş dakika daha sıcak büyüyen ve Hector için eğildi, izin onu benim damlayan kedi içine birkaç parmak sopa. Diğerleri İspanyolca konuştu böyleyken ne olduğuna dair bir fikrim vardı ve onları çalıştığını söyledi.

Diğer sıyırma bize yürüdü gibi kıyafetlerinden Hector beni saçımdan yakaladı ve beni döndürdü. Bana baktı, gülümsedi, beni öptü (nefes nefese bira kokuyordu) ve bana inmek ve kini emmek için kırık İngilizce söyledi. Yaptım ne söylendi ve onun 7 inç dick ile yüz yüze geliyor dizlerimin üstüne var. Beni daha da tahrik eden güçlü bir erkeksi misk vardı. Sonra yuttu ucu etrafında dilimi devirdi bütün 7 inç. 3 Diğerleri Edwin, Luis ve Sezar onların dicks tüm ağzıma doğru işaret ile şimdi Hector yanındaydı. Memeden süt almaya çalışan bir bebek gibiydim. Alternatif oldu bu sikleri emmek, hepsinin mutlu olduğundan emin olmak için. Erkeklerin tartıştığını duyduğumda ilk orgazmın ortasındaydım. Ne dediklerini bilmiyorken, her birinin hissettiğini tahmin ettim diğeri ödülü kapıyordu. Edwin'in penisini ağzımdan aldım ve Edwin yükünü çekmeye başladığında konuşmak üzereydim. İlk akış yanağımda ve saçımda bana çarptı ama Edwin hızla başımı yakaladı ve boğazıma onun kalan tuzlu yük çekim ağzıma geri onun titreşimli dick itti. Edwin Dick temiz yalama, ben diğer üç dikkatimi döndü. Ayağa kalktım ve hangisinin beni becermek istediğini sordu. Üçü de hızlı bir şekilde gönüllü oldu, ama Sezar lider olmak işi aldı. O odada Osmanlı üzerine kol beni getirdi ve tüm almak için bana dört. Ben pozisyon var ve o arkamda tırmanma ve kabzası onun horoz sokmak hiçbir zaman boşa. Nefes nefese kaldım ve hepsi güldü ve İspanyolca konuştu. Orada hissediyorum zevk diz çöktü benim şişmiş kedi dudakları karşı şapır şupur onun büyük topları. Tüm emeğim neden böyle bir şey yaptım ama bunu daha önce yapmamıştı ben kendimi lanetli. Hayatımda hiç bu kadar açık olmamıştım. Benim bu 4 adamın Sikiş oyuncağı ve her dakikayı sevdim.

Sezar maalesef uzun sürmedi ve yükünü çektikten sonra, benim kedi çıkardı. Onlara döndüm ve dedim ki, " siz pislikler olamaz mısınız işi bitirmek mi?? Peki bunu yapmak gibiydi. Luis onun kalın 8 inç arkamda var ve daha önce hiç kazanılmış daha sert beni pound başladı. Nefes nefese oldu, ağız asılı açık zaman Hector önümde geldi ve ağzıma onun horoz itti. Ben daha önce sandviç hiç ve ben on dakika gibi hissettim ne tekrar tekrar cumming başladı. Başlangıçta emmeye çalıştım Tipik BJ moda Hector ama birkaç boğulma bölüm sonra sadece ağzımı dinlenmek ve onu Luis benim kedi lanet şekilde fuck izin öğrendim.

Edwin yakında geri döndü ve benim göğüsleri pinching edildi yapamayacağım bir inek hakkında yorum yapmak. Ben Luis benim kedi çekin ve bir tornavida kolu gibi hissettim ne kini yerine hissettim o zaman hakkındaydı. Sonrasında ıslatma o çıkardı ve benim sırılsıklam kedi kini döndü. Sonra tornavida aldı ve kıçımı sıkışmış. Ayağımı atlamış olmalıyım, çünkü hepsi gülmeye başladı. Ben istedim şaplat uzak ama elimde çok fazla ağırlık vardı ve hareket edemiyordu. Luis daha hızlı ve daha hızlı ve dışarı tornavida pompalama sırasında sert ve sert benim kedi becerdin. O gün aşık oldum anal seks ve ben teşekkür Luis var.

Luis nihayet benim sıcak kedi içine kova geldi, ama orada kıçımı sallanan ve ve dışarı tornavida hareket kaldı. Hector kısa bir süre sonra bitti Luis başımı kapma ve boğazıma onun yük çekim. Sonra benim saç yakaladı ve onun dick temiz sildi onun horoz çıkardı. Sonra tüm teşekkür gülümsedi ve duş için başlı. İse 4 erkek ter ve cum sabunlayan, benim su kırdı.

Kocam beni almak için eve koştu, büyük iş için arkasındaki işçileri tokatladı ve beni hastaneye koştu. Kocam asla bu adamların benim için yaptığı diğer işi öğrendim, yeni oğlumu eve güzel bir yeni kreşe ve annesi için gerekli herhangi bir işi yapmaya istekli olmaktan çok bir grup erkeğe getirdim.